Linde Servis
Linde Özel Servis
logo
SİPARİŞ FORMU

3D Printer ve malzemeyi seçmek istiyorumPrinter ve Malzeme için öneri istiyorum

Dosyanızı yükleyin :

 

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin herşeyin en iyisine laik olduğuna inanıyoruz. En iyi ürünü sunabilmek için de var gücümüzle çalışıyoruz. Fark yaratan ürünlerle rakiplerinin önüne geçebileceğini, büyüyebileceğini, müşterilerimiz memnun olduğu sürece var olmayı sürdürebileceğimizi biliyoruz.

Güvenilirlik

Güvenilirlik, işimizin ve ilişkilerimizin temel taşını oluşturur. Dünya markalarıyla ve müşterilerimizle kurduğumuz ilişkiler bu temel üzerine kuruludur. Bugün dinamik ve sürekli gelişen sektörümüzde küresel bir oyuncu olarak yer alıyor olmamız bu güvenin eseridir.

Yenilikçilik

Yenilikçilik, bizim için katma değer anlamına gelir. Biz sadece ürünlerle ilgili katma değer yaratmıyor, yenilikçi hizmet anlayışımızla müşterilerimize farklılık yaratmayı hedefliyoruz. Bu amaç için her gün kendimizi sorguluyor, katma değer yaratacak yenilikçi çözümler üretiyoruz.

A06
img_20150420_204546
C+(1)
E+(2)
B+(4)
CARBON_PEEK1Wingair

Dünyanın sektördeki öncü markaları

Günümüzde teknoloji ve eğitim altyapısının gelişmesi ülkemizde de üstün vasıflı teknoloji ürünlerinin imalatına zemin hazırlamıştır. İmalat süreçlerini kısaltmak ve maliyetlerini kontrol altında tutmak, kaygan rekabet zemininde vaktinde pazara çıkmak şirketlerin başarısı için büyük öneme haizdir.

Şirketimiz bir yandan kullandığı en ileri hızlı 3D model üretim metodları ile tasarımdan prototip ürüne geçmeyi sağlayarak müşterilerinin pazara giriş süreçlerini hızlandırmakta, diğer yandan da ölçüm hizmetleri vermek sureti ile onların mamullerinin gerek imalat safhasında gerekse nihai konumda   beklenen kalite standartlarına uygun, kusursuz, firesiz  ve  kabul edilebilir tarzda imalatına destek vermektedir.

Formu Doldurun

Sipariş formumuzu doldurarak istediğiniz özellikleri seçin

Dosyanızı Yükleyin

Baskı dosyanızı stl veya obj formatlarında yükleyin

Bütçe

Gönderdiğiniz dosyayı inceleyip size detaylı bilgi ve bütçe teklifi verelim