Linde Servis
Linde Özel Servis
logo
SİPARİŞ FORMU

3D Printer ve malzemeyi seçmek istiyorumPrinter ve Malzeme için öneri istiyorumOperatörlü cihaz kiralamak istiyorumOperatörsüz cihaz kiralamak istiyorum

Dosyanızı yükleyin :

 
 

AUTODESK INVERTOR İÇİN DEZIGNWORKS

DEZIGNWORKS FOR AUTODESK INVERTOR

Autodesk Inventor için DezignWorks

DezignWorks, Autodesk Inventor’a entegre , özellik tabanlı bir ters mühendislik ürünüdür. DezignWorks, kendi akıllı ekstrüzyon komutunu içeren 2D ve 3D özelliklerini otomatik olarak oluşturur. Karmaşık 3B şekiller DezignWorks , sayısallaştırıcıyı karmaşık şekle kaydırmanız yeterlidir ve verilerin interaktif olarak düzenlenmesine veya Veritabanı Yöneticisi ile daha fazla veri yakalamak için cihazın sürekli hareketi depolanır. DezignWorks, tüm geometri unsurlarının tamamen parametrik olduğunu ve Inventor’un özellik tabanlı zekasına uyduğundan emin olur. DezignWorks, Faro, Microsribeand Romer gibi en yaygın 3D eklemleme aygıtlarıyla uyumludur. DezignWorks ile mühendisliği tersine çevirmek oldukça hızlıdır!

DezignWorks, Autodesk Inventor’a tamamen entegredir

Etkileşimli düzenleme ve eskiz varlıklarının (çizgiler, kavisler, eğriler, noktalar ve düzlemler) oluşturulmasına izin verir. Sayısallaştırıcının koordinat sistemi tekli ve çoklu hizalamalar için görüntülenir. Sayısallaştırıcıların etkileşimli ekranı ile birlikte tek veya çoklu görünümlerde konum ve grafik noktası koordinatlarını koordine eder. DezignWorks’ün Autodesk yazılımı  son derece kolay kullanımlı bir yazılımdır. Inventor kullanıcıları çok kısa sürede uygulamayı  kullanmayı öğrenebilirler!

VİDEOLAR