Linde Servis
Linde Özel Servis
logo
SİPARİŞ FORMU

3D Printer ve malzemeyi seçmek istiyorumPrinter ve Malzeme için öneri istiyorumOperatörlü cihaz kiralamak istiyorumOperatörsüz cihaz kiralamak istiyorum

Dosyanızı yükleyin :

 
 

OAK

OAK

OAK, düşme riskinin değerlendirilmesi ve önlenmesi için yenilikçi ve benzersiz entegre bir sistemdir. OAK, sanal gerçeklik senaryolarına, uluslararası derecelendirme ölçeklerine dayanan, klinik ve bilimsel olarak onaylanmış değerlendirme testlerini birleştirir ve sayısallaştırır. OAK birkaç dakika içinde düşme riskinin tam testlerinin nesnel değerlendirmesini yapabilir. Yapılan testin sonucuna göre, sistem düşmelerin önlenmesi için özel alıştırmaların yapılmasını öngörür. Ayrıca, OAK Uzaktan Bakım cihazı evde yapılmak üzere rehabilitasyon imkanı sağlar.

 

Rapor ve ağ oluşturma

OAK sistemi, özet grafik sunumları ve hastanın bireysel değerlendirme ve rehabilitasyonu hakkında ayrıntılı raporlar da dahil olmak üzere hasta tarafından gerçekleştirilen aktivitelerin özet raporlarını oluşturma imkânı ile gelişmiş bir raporlama sistemi içerir. Buna ek olarak, OAK sistemi, birden fazla cihaz arasında hasta verilerini paylaşmaya ve değerlendirmelerin ve rehabilitasyon oturumlarının sonuçlarını çevrimdışı olarak görüntülemesine olanak tanıyan bulut sistemi sağlar.

 

OAK Uzaktan Bakım

OAK RC, bir kayış bandı ile takılabilir IMU teknolojisi ile donatılmış bir cihazdır. Bu sistem, oturma, durma, yatma, yürüme hareketlere izin verir; Belirli hasta ihtiyaçlarına göre bulut yetenekleri aracılığıyla operatör tarafından tamamen uzaktan ayarlanabilen hareket seviyesiyle ilgili öneriler ve akustik endikasyonlar üretilmesini sağlar. Nihayet, düşme olaylarının tanınmasına, uygun uyarıların, kısa mesajların ve e-postaların üretilmesine izin verir.