Linde Servis
Linde Özel Servis
logo
SİPARİŞ FORMU

3D Printer ve malzemeyi seçmek istiyorumPrinter ve Malzeme için öneri istiyorumOperatörlü cihaz kiralamak istiyorumOperatörsüz cihaz kiralamak istiyorum

Dosyanızı yükleyin :

 
 

EYE TRACKING

EYE TRACKING

GÖZ TAKİP SİSTEMİ GENEL BAKIŞ

Yüksek kesinlik. ÖZELLEŞTİRİLEN ÇÖZÜMLER.

Polhemus benzersiz bir doğruluk düzeyi sağlayan göz takip çözümleri sunar. VisionTrak ™, dünyanın en gelişmiş göz izleme sistemidir ve size bir kişinin nereden baktığını tam olarak izleyebilme olanağı sağlar. VisionTrak ürünleri, sağlık pazarında, araştırma ve teknolojide ve ordu için kullanılmaktadır. Polhemus’un tescilli AC elektromanyetik izleme teknolojisini kullanarak; Ürünler son derece özelleştirilebilir ve en iyi üniversiteler, dünyanın önde gelen araştırma laboratuvarları ve şirketleri tarafından çeşitli uygulamalarda kullanılır. Baş üstü ve masaüstü versiyonlarında mevcut olan VisionTrak, kafa hareketini kısıtlamadan gerçek zamanlı olarak kayıt olan gözbebeği boyutu, göz hareketi eye point-of-regard verileri toplar. VisionTrak ile görme takibi ve analiz yeteneklerinizi en üst düzeye çıkarın.


GÖZ TAKİP UYGULAMALARI

Polhemus teknolojisi, 40 yılı aşan görev süresinde dünyada sayısız uygulamaya güç sağladı. Hareket izleme ve tarama ürünlerimizle birlikte, göz izlemedeki öncüler tarafından VistionTrak ürünlerimizle göz takibinde en iyiyi sunmaktan gurur duyuyoruz. Aşağıda müşterilerimizin yeni alanlara girmelerini ve alanlarında ve endüstrilerinde standartları yeniden tanımlamalarına imkan tanıyan bir örnek uygulamalar bulunmaktadır. Belirli göz izleme uygulamaları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için göz izleme araştırma çalışmalarına gidin.

OTOMATİK UYŞTURUCU MADDE TARAMA

Gözle muayene taramasında göz reaksiyonu

Uyuşturucu testleri daha kolay ve daha az masraflı hale geldi. Drug Impairment Detection Services tarafından tasarlanmış ve ISCAN Inc tarafından tasarlanmış PassPoint.net ™ göz izleme sistemleri, uyuşturucu ve / veya alkol tepki testi için son derece hassas tarama sağlar. Bu daha az hata yapan test yöntemi, ışığa karşı istemsiz göz refleks reaksiyonlarını ölçerek, verileri toplar ve bir kişinin kişiselleştirilmiş bozulmamış taban çizgisine kıyasla gerçekleştirilir.

 EĞİTİM VE SİMÜLASYON

Eğitim ve simülasyon için göz izleme VisionTrak ™ hafif, kafaya veya temassız masaüstü uzaktan göz izleme sistemleri, eğitim ve simülasyon için kilit bileşenlerdir. VisionTrak’ın Point-of-Regard analiz yazılımı, bakış noktası verilerini analiz eder ve gözün hızı ve ivmelenmesi (göz fiksasyonu), göz fiksasyon alanları, fiksasyon süreleri, yanıp sönme oranı ve tarama yolu içerir.

VİZYON ARAŞTIRMASI

Göz izleme ve görme araştırması VisionTrak ™ saniye içinde gerçekleştirilebilen bir kalibrasyon işlemi ile bir dizi veri toplama parametresi sunar. Bu işlemi operatörün konsolundan yapabilirsiniz. VisionTrak’ın Point-of-Regard analiz yazılımı, gözün hızları ve hızlanma alanları, göz fiksasyon alanları, fiksasyon süreleri, yanıp sönme oranı ve tarama yolu da dahil olmak üzere bakış noktası verileri analiz eder. Veriler, kare kare video analizi için zaman damgalıdır.

DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ GÖZ TAKİP SİSTEMİ

VisionTrak, bir kişinin neye baktığını tam olarak izleyebilme olanağı verir. Baş üstü ve masaüstü versiyonlarında mevcut olan VisionTrak, kişinin kafa hareketini kısıtlamadan gerçek zamanlı olarak verileri kayıt ettirmek için göz bebeği boyutu, göz hareketi ve bakış noktası toplar. VisionTrak ile Vizyon İzleme ve Analiz yeteneklerinizi en üst düzeye çıkarın. VisionTrak Standart Sistem sınırsız kafa hareketi sağlayan anahtar teslimi bir çözümdür. Öznenin gözünün önüne takılan şeffaf bir ayna, göz görüntüsünü kafaya takılan bir video kameraya yansıtıyor. Tek bir LED, güvenli, düşük seviye kızılötesi aydınlatma sağlar.

VISIONTRAK STANDART KAFA MONTAJLI GÖZ İZLEME SİSTEMİ

Bu sistem, sürüş, pilot değerlendirme ve eğitim gibi simülasyon uygulamaları için yaygın olarak kullanılmaktadır. Perakende ticaret araştırması, uyuşturucu ve alkol tepki testi ve görme araştırması için de mükemmeldir.

Orjinal Broşürü için tıklayın.

VISIONTRAK BİNOKÜLER MASAÜSTÜ 300 SİSTEMİ

Bu sistem, chinrest  kullanmadan kişinin rahatça oturmasını sağlar. Her iki göze , özel bir uzaktan kızılötesi (IR) video kamera sistemi kullanılarak bakılıyor. VisionTrak Binoküler Masa Üstü 300 Sistemi, görme araştırması, reklam ve web etkinliği çalışmaları, okuma ve dil değerlendirmesi gibi bir dizi uygulama için idealdir.

Orjinal Broşürü için tıklayın.

GERÇEK ZAMAN, TAM OTOMATİK VİZYON İZLEME

ISCAN, Inc. tarafından geliştirilen VisionTrak, rakipsiz kullanım kolaylığı yanında gerçek zamanlı izleme gücünü sunar. Sistem kalibrasyonu, yazılımı ve veri toplama işlemi operatörün PC’sinden kolayca kontrol edilebilir. Kalibrasyon, basit ve hızlıdır ve beş kalibre noktası gerektirir. VisionTrak, göz ve sahne görüntüleri oluşturan minik elektronik ve optik bileşenleri içerir. Resimler operatörün PC’sindeki aerodinamik grafik kullanıcı arayüzünde (GUI) rahatça görüntülenir. Nesnenin görüntülediği nesne canlı görüntüler üzerine hemen çarpı işareti ile tanımlanır.

VisionTrak’ın gelişmiş göz izleme işlemcisi, bir göz bebeği  merkezine ve korneal yüzeye yansımayı otomatik olarak izler, göz bebeği boyutunu ölçer ve çeşitli ek veriler toplar. Düzgün izlemeyi göstermek için, Crosshair otomatik olarak gözbebeği  ve korneanın yansımasını ortalamaktadır. VisionTrak, kişi gözlük veya kontak lens kullansa giyse bile neredeyse tüm aydınlatma koşullarında mükemmel bir şekilde çalışır.

VisionTrak’ın dahil olduğu Windows® XP için Göz Hareketi Veri Toplama Yazılımı (DQW), çok çeşitli uygulama ve ortamlar için kullanımı kolaydır. Göz görüntüleme ve izleme verileri analiz ve dışa aktarılmak için gerçek zamanlı olarak görüntülenebilir ve toplanabilir. Gözbebeği çapı, göz fiksasyonları, hızlar ve ivmeler daha fazla analiz edilebilir ve kullanıcı tanımlı ölçütlere göre ölçülebilir. Ardından nihai sunum için çeşitli uygun raporlarda çıktılar.

VISIONTRAK ÇEŞİTLİ SİSTEMLERİ İÇERİR

VisionTrak, takip ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli sistem yapılandırmalarında mevcuttur. Standart Başlı Göz İzleme Sistemi ve Binoküler Masaüstü Sistemi, gözbebeği ve korneal yansıma izleme sistemi, göz görüntüleme sistemi, bilgisayar, klavye, fare, monitör ve yukarıdaki DQW yazılımı ile birlikte verilir. Standart Başlı Göz İzleme Sistemi ayrıca bir otomatik kalibrasyon sistemi ve göz ve sahne kamera kontrol ünitesi içerir.

SİSTEM SEÇENEKLERİ

Global System, Standart Başlı Göz İzleme Sistemi ve daha pek çok şeyle elde ettiğiniz her şeyi içerir. Ek bir kamera, hem konunun hem de sahnenin bir görüntüsünü yakalayarak daha geniş bir görüş alanı sağlar. Ekstra görüntüyü görüntülemek için 9 “siyah beyaz bir monitör bulunur Global System aynı anda göz takibi ve kafa hareketini mümkün kılan bir Polhemus 6 Frekans (6DOF) FASTRAK sistemi içerir.Özel uygulamalar arasında Görme Hattı (LOS) Yazılım, göz ve beyin vektörleri ile dikkat çeken çıktılar ve Point of Regard Fixation Analysis (PRZ) yazılımı, veri noktasının ileri analizini mümkün kılan bir yazılımdır.

Standart Başlı Göz İzleme Sistemi için bir eklenti olan Uzaktan Dijital Kayıt Sistemi, izleme esnasında serbest hareket etmeyi kolaylaştırmak için nesne tarafından takılıyor. Tüm veriler Hi-8 ortamına kaydedilir ve daha sonra kullanıcının bilgisayarına yüklenebilir. Uzaktan Dijital Kayıt Sistemi Hi-8 kamera, 2 kanallı MUX ve DEMUX, güç yelek, yedek pil ve şarj cihazı içerir.