Linde Servis
Linde Özel Servis
logo
SİPARİŞ FORMU

3D Printer ve malzemeyi seçmek istiyorumPrinter ve Malzeme için öneri istiyorumOperatörlü cihaz kiralamak istiyorumOperatörsüz cihaz kiralamak istiyorum

Dosyanızı yükleyin :

 
 

TRACKER SW İÇİN DEZIGNWORKS

DEZIGNWORKS FOR TRACKER SW

Tracker SW için DezignWorks

DezignWorks for SolidWorks Özellik Tabanlı Ters Mühendislik

Büyük parçaların doğru geometrisini yakalamak için tasarlanmış SolidWorks ile tamamen entegre çalışan Faro Tracker özellik tabanlı bir ters mühendislik çözümüdür. Kendi kendi akıllı ekstrüzyon komutunu kullanarak birleştiren DezignWorks, otomatik olarak 2D ve 3D Ürün özelliklerini oluşturabilir. Parçanızın şeklini dijital ortama aktarın, belirlenen yüksekliği veya derinliği seçin ve kesim veya ekstrüzyonu tamamlayın !   ; Basitçe tek veya birden fazla düzlemi seçin, Tracker SMR’yi uçaklarda veya SOLIDWORKS yüzlerinde ileri geri hareket ettirin ve DezignWorks, cihazın sürekli

DezignWorks’le Gerçek Zamanlı Ters Mühendislik

SolidWorks gerçek zamanlı ters mühendislik, tek veya çoklu parçalarda başarılabilir. Ölçüm ve model doğrulama Kapasiteleri SolidWorks’te DezignWorks’un gerçek zamanlı doğrulama aracını kullanarak bile mümkündür. Basitçe SMR’yi modellenmiş bir yüzeye yerleştirin ve gerçek zamanlı sapma okumaları yapın veya bir sapma raporu oluşturmak için bir dizi okumaya başlayın. RE projelerinizin doğru olmasını sağlamak için kolay bir araçtır.

DezignWorks, SolidWorks’te tamamen entegredir

DezignWorks’ün entegrasyonu SolidWorks’te şeffaf görünür ve tamamen Dockable DezignWorks Araç Çubuğu gibi özellikler sayesinde kolayca adapte edilebilir. DezignWorks, tüm geometrik öğelerin parametrik, tamamen düzenlenebilir olmasını ve SolidWorks’in özellik tabanlı zekasına uymasını sağlar. Bu kesintisiz entegrasyon sayesinde DezignWorks, çizgiler, kavisler, eğriler spline’lar, noktalar ve düzlemler gibi eskiz varlıklarının tamamen interaktif olarak düzenlenmesine ve oluşturulmasına izin verebilir. Aslında DezignWorks SolidWorks’in kendi ek eğri düzenleme araçlarıyla yeteneklerini geliştirir. Gerekli bir çeviri olmadığı için artık SolidWorks özelliklerini koruyup korumadığınız konusunda endişelenmeniz gerekmiyor!

Connect SolidWorks to the World!

DezignWorks’ün Faro’nun CMM kolları ve Tracker cihazları ile uyumlu olduğu kanıtlanmıştır. DezignWorks Aygıt Yapılandırma Yöneticisi’ni kullanarak, Tracker / SMR’yi kullanımınızı geliştirmek istediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. Trackers koordinat sistemi, çizim ekranınızın durum çubuğunda görüntülenir ve tüm hizalamalar için görüntülenebilir. Prob grafikleri, kullanıcının ihtiyaçlarına göre değiştirilebilir. Taşınabilirliği geliştirmek için tüm hizalamaları ve SMR kalibrasyonlarını parça veya montaj ile birlikte saklanır.