Linde Servis
Linde Özel Servis
logo
SİPARİŞ FORMU

3D Printer ve malzemeyi seçmek istiyorumPrinter ve Malzeme için öneri istiyorumOperatörlü cihaz kiralamak istiyorumOperatörsüz cihaz kiralamak istiyorum

Dosyanızı yükleyin :

 
 

APOLO STUDIOS

APOLO STUDIOS

3B yazılım geliştirme konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahip olan Apolo Studios, simülasyon dünyasına, yüksek değeri, tamamen özelleştirilebilir, güncellenebilir ve uygun fiyatlı ürünler sunan en büyük değeri olan teknoloji ile giriyor.

Tüm teknoloji ve araçlarımız, mesleki eğitim dünyası için yararlı simülatörler oluşturmak amacıyla ihtiyaç duyulan teknolojiyi sağlamayı amaçlamaktadır. Dolayısıyla tüm ürünlerimizde kullanıcılara yönelik eğitim kısmı ve eğitim özellikleri en önemli husustur. Bu noktada başarıyı garanti altına almak için Apolo Studios, eğitim dünyasındaki uzman profesyonellerden gelen destek ve tavsiyelerle ilerler.

Ürünlerimizde bir diğer önemli nokta da fizik simülasyonu. Apolo Stüdyoları, karmaşık fizik davranışlarını, örneğin katı nesneleri, kıyafetleri ve hatta sıvı simülasyonunu yeniden oluşturmayı sağlayan, dünya çapında bilinen bir fizik motorunu kullanmaktadır.

ÜRÜNLER

FL-TRAINER

FL-TRAINER, serbest kaldırma üniteli üçlü direkli, elektrikli ve dizel forklift simülatörü.

Kolay bir şekilde bir forklift kullanmayı öğrenmek ve personel yetiştirmek isteyen kişiler için tasarlanmıştır.

Kullanıcı, bir forkliftin gerçek kontrolünü çoğaltan bir anagövde kullanarak simülasyon ile etkileşime giriyor ve eylem iki ekranda aynı anda gösteriliyor; biri ön görünüm ve diğeri arkadan görünüm.

WELDTRAINER

WeldTrainer, mesleki eğitim pazarını hedefleyen bir kaynak simülatörüdür.

En son teknoloji ve gerçek zamanlı hareket izleme sistemlerini kullanan Weldtrainer, kullanıcının sanal kaynağın gerçek hayatta olduğu gibi gerçek zamanlı olarak bir kaynak odasında bulunmasını sağlar.