Linde Servis
Linde Özel Servis
logo
SİPARİŞ FORMU

3D Printer ve malzemeyi seçmek istiyorumPrinter ve Malzeme için öneri istiyorumOperatörlü cihaz kiralamak istiyorumOperatörsüz cihaz kiralamak istiyorum

Dosyanızı yükleyin :

 
 

DEZIGNWORKS

DEZIGNWORKS

DezignWorks, SOLIDWORKS, PTC Wildfire/Creo ve Autodesk Inventor programları ile birlikte bir modelleyiciye sayısallaştırıcı bir cihazla veri toplayan  Tersine Mühendislik yazılım aracıdır.

DezignWorks’ü tersine mühendislik için en iyi seçim yapan farklardan biri, kullandığınız modelleyicide tamamen entegre özellik tabanlı ters mühendislik yazılımına sahip olmasıdır.

DezignWorks, Microscribe, Faro, Romer, Baces3D & Metris taşınabilir koordinat ölçüm makineleri ile uyumludur.

ÜRÜNLER

DEZIGNWORKS FOR AUTODESK INVERTOR

Autodesk Inventor için DezignWorks

DezignWorks, Autodesk Inventor’a entegre , özellik tabanlı bir ters mühendislik ürünüdür. DezignWorks, kendi akıllı ekstrüzyon komutunu içeren 2D ve 3D özelliklerini otomatik olarak oluşturur.

DEZIGNWORKS FOR PRO ENGINEER WILDFIRE CREO

Creo için DezignWorks

Özellik tabanlı bir ters mühendislik yazılım ürünü olan DezignWorks, artık Pro Engineer Wildfire / Creo’yu desteklemektedir. DezignWorks bir PTC Gümüş İş Ortağı, PRO E kullanıcılarının Pro Engineer ortamının içinde doğrudan ters mühendislik işlevleri gerçekleştirmelerini, mevcut modelle tam ilişkilendirmeyi sürdürmelerini sağlar, böylece daha iyi ürünleri daha hızlı ve daha doğru tasarlayabilirler ve böylece piyasaya sürdükleri zamanı hızlandırabilirler.

DEZIGN WORKS FOR SOLIDWORKS

SOLIDWORKS için DezignWorks

SOLIDWORKS için ters mühendislikte standart olan DezignWorks. Özellik tabanlı ters mühendislik, SOLIDWORKS içine entegre edilmiştir. DezignWorks, kendi kesme ve ekstrüzyon komutunu içeren 2D ve 3D özelliklerini otomatik olarak oluşturur, şekli veya parçayı dijital ortama aktarın ve belirlenen yüksekliği veya derinliği seçin ve bir kesim veya ekstrüzyon tamamlansın.

DEZIGNWORKS FOR TRACKER SW

Tracker SW için DezignWorks

Büyük parçaların doğru geometrisini yakalamak için tasarlanmış SolidWorks ile tamamen entegre çalışan Faro Tracker özellik tabanlı bir ters mühendislik çözümüdür. Kendi kendi akıllı ekstrüzyon komutunu kullanarak birleştiren DezignWorks, otomatik olarak 2D ve 3D Ürün özelliklerini oluşturabilir. Parçanızın şeklini dijital ortama aktarın, belirlenen yüksekliği veya derinliği seçin ve kesim veya ekstrüzyonu tamamlayın!

DEZIGNWORKS LAZER FOR SOLIDWORKS

SOLIDWORKS için DezignWorks Lazer

DezignWorks Lazer Tarama Modülü entegre yazılımı kullanıcıların, doğrudan SOLIDWORKS ortamında lazerle taranan verilerden özellik tabanlı ters mühendislik yapmalarını sağlar. Lazer Tarama Modülü, DezignWorks’ün bir uzantısıdır;  ters mühendislik yapmak istediğiniz ürünlerinizi kontrol edebilirsiniz.