Linde Servis
Linde Özel Servis
logo
SİPARİŞ FORMU

3D Printer ve malzemeyi seçmek istiyorumPrinter ve Malzeme için öneri istiyorumOperatörlü cihaz kiralamak istiyorumOperatörsüz cihaz kiralamak istiyorum

Dosyanızı yükleyin :

 
 

KHYMEIA

KHYMEIA

Araştırma

Araştırma, Khymeia DNA’sının yapısal bir unsurudur. Birçok uluslararası araştırma merkezi ile yapılan işbirliği, şirket tarafından geliştirilen her sistemin yenilikçi ruhunu sürekli olarak beslemeyi sağlar.

Yenilik

Yenilik,  Khymeia’nın ruhudur, en iddialı hedeflere ulaşmak için yakın işbirliği içerisinde müşterilerinin hizmetindedir.

Ağ Oluşturma

1998 yılından beri, Khymeia tarafından geliştirilen her sistem doğal olarak ağ işlevselliğini ifade etmiştir. Tele-danışma, tele-tıp, tele-rehabilitasyon, bulut bağlantısı her zaman Khymeia cihazlarının tekliğinin ayırdedici özelliklerinden olmuştur.

Etkililik

Khymeia’nın araştırma ve geliştirme faaliyetleri, en prestijli uluslararası klinik merkezlerin işbirliğiyle, hastalar için en iyi sonuçları elde etmek için aralıksız olarak ele alınmaktadır.

MİSYON

Khymeia’nın  misyonu, teknoloji ortaklarının yetkinliği, bağlılığı ve heyecanı olmaktan gurur duymakla birlikte, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek teknolojik içeriğe sahip yenilikçi sistemleri tasarlamak, geliştirmek ve uygulamaktır.

ÜRÜNLER

NEUROWAVE

Neurowave çok duyusal stimülasyonun uygulanması ve hastaların biyolojik fizyolojik parametrelerinin aynı anda alınması ve analiz edilmesi için bitkisel ve minimal bilinçli bir durumda yenilikçi entegre bir sistemdir.

OAK

OAK, düşme riskinin değerlendirilmesi ve önlenmesi için yenilikçi ve benzersiz entegre bir sistemdir. OAK, sanal gerçeklik senaryolarına, uluslararası derecelendirme ölçeklerine dayanan, klinik ve bilimsel olarak onaylanmış değerlendirme testlerini birleştirir ve sayısallaştırır. OAK birkaç dakika içinde düşme riskinin tam testlerinin nesnel değerlendirmesini yapabilir.

VRRS

EVO

Khymeia VRRS – Sanal Gerçeklik Rehabilitasyon Sistemi –  1.Sınıf sertifikalı ve uluslararası patentli tıbbi bir cihazdır. VRRS, pazarda rehabilitasyon ve tele rehabilitasyon için en gelişmiş, kapsamlı ve klinik olarak test edilmiş sanal gerçeklik sistemidir. Kullanımı son derece kolay, yüksek kişiselleştirme olanakları, tam otomatik raporlama, tele rehabilitasyon işlevleri, sistemin sürekli gelişimini sağlayan ilkelerden bazılarıdır.