Linde Servis
Linde Özel Servis
logo
SİPARİŞ FORMU

3D Printer ve malzemeyi seçmek istiyorumPrinter ve Malzeme için öneri istiyorumOperatörlü cihaz kiralamak istiyorumOperatörsüz cihaz kiralamak istiyorum

Dosyanızı yükleyin :

 
 

MANKATI

MANKATI

Profesyonel Baskılar, yeni başlayanlar için artık daha kolay.

Köprüleme, çıkıntılar ve doğru ayrıntılarla karmaşıklık için bile her şeklin ve boyutların yüksek kalitede baskılar sağlayın.

Mankati profesyonel uygulamalar için tasarlanmıştır, hem profesyoneller hem de yeni başlayanlar için mükemmel kullanım deneyimi ile yüksek performanslı mühendislik plastiği baskıları için gereken performansı sağlar.

ÜRÜNLER

Mankati E180

Profesyonel 3B baskı

Hassasiyet ve güvenilirlik için tasarlanmış olan Mankati E180, geniş bir materyal yelpazesiyle zorlu 3D yazdırma görevlerini yerine getirmek için üretilmiştir.

Mankati E180 ile profesyoneller  veya  yeni başlayan kişiler yüksek kalitede karmaşık 3B baskıları kolayca gerçekleştirebilir

FULLSCALE XT PLUS

Fullscale XT Plus, tasarımcılar, mühendisler ve üreticiler için şaşırtıcı bir araçtır. Yüksek çözünürlüklü ve kullanıcı dostu işlevlerle, sizin için doğru seçimdir.

Fullscale XT Plus, yüksek boyut hassasiyetli nesneler üretir, montaj parçaları için önemlidir. Ve 50 saatten fazla baskı işi için kullanabilirsiniz.