Linde Servis
Linde Özel Servis
logo
SİPARİŞ FORMU

3D Printer ve malzemeyi seçmek istiyorumPrinter ve Malzeme için öneri istiyorumOperatörlü cihaz kiralamak istiyorumOperatörsüz cihaz kiralamak istiyorum

Dosyanızı yükleyin :

 
 

NEUROWAVE

NEUROWAVE

Neurowave çok duyusal stimülasyonun uygulanması ve hastaların biyolojik fizyolojik parametrelerinin aynı anda alınması ve analiz edilmesi için bitkisel ve minimal bilinçli bir durumda yenilikçi entegre bir sistemdir. Neurowave, hasta statüsünün her aşamasında Ciddi Bilişsel Bozukluklar (Birleşik bitkisel ve minimal bilinç) alanında klinik araştırma uygulamalarını hedefleyen, son derece esnek ve yenilikçi bir “açık” platformdur. Neurowave, gelişmiş bir çoklu-duyusal uyarı sistemi ve biyolojik-fizyolojik sinyallerin eşzamanlı ve senkronize edilmiş bir sistemini, buna ek olarak, duyusal uyarı ve hastanın durumundaki değişiklikler arasındaki nihai korelasyonların kapsamlı bir değerlendirme sistemini içermektedir.

Maksimum işlevsellik

Neurowave, hastanın yatağına yerleştirilen tek bir yapıda sistemin tüm işlevselliğini bir araya getirerek, ancak yoğun bakım odaları gibi hassas ortamlarda bile minimum alan gerektirerek mükemmel ergonomi özelliklerine sahiptir. Sistem bir yataktan diğerine kolayca taşınabilir.

 

 • Uyarıcılar

Neurowave, hastanın yaşamıyla ilgili her türlü fotoğraf, video ve sesi hızlı ve kolay bir şekilde yükleyebilme imkanı da dahil olmak üzere geniş bir uyarıcı yelpazesi sunar.

Uyaranlar:

 1. Resimler / resimler
 2. Sesler / ses
 3. Flaş uyaranlar
 4. Video
 5. Transkraniyal uyarım tDCS
 6. Kompleks kinestetik uyaranlar
 7. Dokunsal / koku alma uyarıcı cihazlarla uyumluluk
 • Kayıtlar

Sistem aracılığıyla edinilen kayıtlar arasında

 1. EEG 64 kanala kadar
 2. 12 bipolar kanala kadar EKG
 3. EMG yüzey 12 kanala kadar
 4. EOG 4 bipolar kanala kadar
 5. Solunum hareketleri ve nabız oksimetresi
 6. Hastanın video kaydı ve izlenmesi

Özel protokoller

Sinir dalgası, spesifik protokolleri ve standartları özgürce düzenler, uyarıların analizlerinin zamansal zaman çizelgesini aşırı basit ve esnek bir şekilde planlama ve programlama olanağı sağlar. Sistem, yapılandırılmış ve yapılandırılmamış duyusal uyarılma protokollerinin programlanması, programlanan oturum kazanımının ve uyarılmasının gerçekleştirilmesi ve gerçek zamanlı hastaya özel uyaranlar yaratılması için tam bir sihirbaz sistemi içerir.

Raporlar

Neurowave, spesifik hastanın tedavisi ve klinik çalışması ile ilgili herhangi bir bilgiyi elde etmek için gelişmiş bir akıllı dokunmatik raporlama sistemine sahiptir. Gelişmiş raporlama sistemi, klinisyenlerin, uzun süren takipleri ile seçilen ilgili bilgileri uzaktan bile almalarına olanak tanır. Kolay ve sezgisel raporlama, bakıcıları hasta durumu hakkında güncel tutmak için mükemmel bir araçtır.

 

Kliniksel yenilik

Neurowave, yenilikçi klinik / araştırma araçları sunmaktadır.

Olası iletişim kanallarının saptanması ile akut hastanın biyo-fizyolojik izlenmesi

Görme uyarılmış potansiyelleri kullanarak ve bilişsel uyarılmış potansiyellere (PEC) yanıtların doğrulanması ve nicelenmesi ile akut hastada klinik muayene, MMN, P300, N400

Kantitatif EEG (duygusal ve bilişsel uyarıma karşı EEG spektral reaktivitesinin sayısallaştırılması) ve Duygusal içeriğe sahip sesli / görsel uyaranlara sahip yapılandırılmış duyu uyarısına Bilişsel uyarılmış potansiyeller yoluyla post-akut vegetative / minimally conscious hasta hakkında klinik araştırmalar

Satın almalar olmaksızın, keyfi uzun süreli duyusal uyarı oturumlarını planlayın ve uygulayın. Bu, rehabilitasyon uyarımı ve farklı uyarı modları arasındaki olası çoklu duyum sinerjisinin değerlendirilmesi için modeller ve protokollerin oluşturulmasını sağlar

Ağ Oluşturma

Neurowave, yerel olarak departman ağındaki farklı yerlerden aracın yönetimine izin veren gelişmiş ağ yetenekleriyle ve ağdaki farklı birimlerin, coğrafi olarak uzaktaki yerlerde bile protokolleri ve hasta veritabanı paylaşımı açısından sürekli güncellenmesi ile donatılmıştır. . Bu nedenle, hastayla ilgili tüm bilgileri, protokolleri ve analizleri eşitleyen bir “hasta yolu” yaratmak mümkündür.

Sosyal teknoloji

Neurowave, aile üyelerinin hastaya uzaktan bağlanmasını sağlamak için bir video konferans sistemini kızılötesi kamera ile bütünleştirir.