Linde Servis
Linde Özel Servis
logo
SİPARİŞ FORMU

3D Printer ve malzemeyi seçmek istiyorumPrinter ve Malzeme için öneri istiyorumOperatörlü cihaz kiralamak istiyorumOperatörsüz cihaz kiralamak istiyorum

Dosyanızı yükleyin :

 
 

POLHEMUS

POLHEMUS

Polhemus, önde gelen hareket ölçüm teknolojisi şirketidir. 40 yıllık tecrübesiyle, sistemlerimiz sağlık, araştırma ve teknoloji ve askeri uygulamalarda yüksek hassasiyetli, gerçek zamanlı, 6DOF izleme sağlıyor. Gerçek ve sanal dünya için uygun maliyetli teknolojiler sunuyoruz. Polhemus Türkiye Temsilciliği ile hizmetimize devam ediyoruz.

ÜRÜNLER

EYE TRACKING

Polhemus benzersiz bir doğruluk düzeyi sağlayan göz takip çözümleri sunar. VisionTrak ™, dünyanın en gelişmiş göz izleme sistemidir ve size bir kişinin nereden baktığını tam olarak izleyebilme olanağı sağlar. VisionTrak ürünleri, sağlık pazarında, araştırma ve teknolojide ve ordu için kullanılmaktadır. Polhemus’un tescilli AC elektromanyetik izleme teknolojisini kullanarak; Ürünler son derece özelleştirilebilir ve en iyi üniversiteler, dünyanın önde gelen araştırma laboratuvarları ve şirketleri tarafından çeşitli uygulamalarda kullanılır. Baş üstü ve masaüstü versiyonlarında mevcut olan VisionTrak, kafa hareketini kısıtlamadan gerçek zamanlı olarak kayıt olan gözbebeği boyutu, göz hareketi eye point-of-regard verileri toplar. VisionTrak ile görme takibi ve analiz yeteneklerinizi en üst düzeye çıkarın.

MOTION TRACKING

GÜVENİLİR VERİLER. GERÇEK ZAMANI HAREKET İZLEME.

Çeşitli hareket izleme sistemleri sunuyoruz ve piyasa talebine dayanarak yeni ürünler sunmaya devam ediyoruz. Bir insanı, bir nesneyi veya birkaç kişiyi veya nesneleri izlemeniz gerekirse, hangi izleme sisteminin sizin için en iyi sonuç verecek olduğunu belirlemede size yardımcı olabiliriz.

İhtiyacınız olan en önemli özellikler nelerdir? İster ultra hızlı, ister uzun menzilli izleme yeteneği veya çoklu bir algılayıcı sisteme ihtiyaç duyun, ihtiyaçlarınızı karşılamak için seçeneklerle birlikte ödüllü geniş bir dizi hareket izleme sistemi sunuyoruz.

SCANNING-DIGITIZING

TARAMA VE SAYISAL OLARAK DEĞERLENDİRME

3B LAZER TARAMA KOLAY VE HIZLI.

Polhemus, çok çeşitli uygulamalara hizmet eden 3D lazer tarama ve dijitalleştirme ürünleri sunmaktadır. Sunduğumuz pazarlar sağlık, askeri, araştırma ve ticaret uygulamalarıdır. Tescilli 6DOF elektromanyetik teknolojisi, tarama ürünlerimizde yer alır ve 3D şekillerinizi elle tutulan bir cihazla anında dijital hale getirmenize izin verir. Teknolojimiz, özel uyum ortezleri ve protezleri oluşturmak için mükemmel bir tarama çözümü sağlar ve 3B lazer tarayıcısı, restorasyon ve arkeolojide önemli koruma çalışmalarında kanıtlanmıştır. Ayrıca, hızlı prototipleme hiç bu kadar kolay olmamıştı; Tarama ürünlerimiz 3D arşivleme ve animasyon endüstrisinde de güvenilir bir çözüm haline gelmiştir.