Linde Servis
Linde Özel Servis
logo
SİPARİŞ FORMU

3D Printer ve malzemeyi seçmek istiyorumPrinter ve Malzeme için öneri istiyorumOperatörlü cihaz kiralamak istiyorumOperatörsüz cihaz kiralamak istiyorum

Dosyanızı yükleyin :

 
 

Şirket Profili

3D Model, mühendislik, tasarım, 3 boyutlu modelleme ve üretimi, boyutsal analiz ve doğrulama konularında faaliyet göstermektedir.

Bünyesinde bulunan yüksek doğruluk ve tekrarlanabilirlikli mobil CMM, lazer tarayıcı ve lazer takip sistemleri ile şirketlerin boyut ve koordinat ölçümleri, tolerans ve kalite raporlama ihtiyaçlarına cevap verirken; sıfırdan tasarım ve tersine mühendislik faaliyetleri ile endüstriyel ya da sanatsal tasarım çalışmalarında da bulunmaktadır. Ayrıca yüksek teknolojili ölçüm ve tarama cihazlarını firma ve şahıslara kiralayarak çözüm ortağı olmaktadır.

Sahip olduğu farklı özelliklerdeki 3 boyutlu yazıcılar ile müşterilerinin hızlı model, prototip ve ön seri imalat aşamaları için 25 farklı malzeme ile üretim gerçekleştirmekte ve yerli ve yabancı menşeili 3 boyutlu yazıcıların satışını yapmaktadır.

3D Model, dinamik yapısıyla Türkiye’nin her bölgesinde, otomotiv, sivil havacılık, savunma sanayi, medikal, mimarlık, petrokimya ve benzeri sektörlere hassas ve hızlı çözümler sunmaktadır.